برای استفاده از امکانات فروشگاه، وارد شوید همین الان ثبت نام کنید
معرفی کالاکوش

فروشگاه اینترنتی کالاکوش با هدف عرضه بهترین کالاهای دیجیتالی با بهترین خدمات پس از فروش شروع به فعالیت کرده است .

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

ما در کالاکوش تلاش می کنیم آسودگی خاطر خرید اینترنتی را برای شما فراهم کنیم از این رو می توانید برای دریافت کالاهای خریداری شده به کالاکوش مراجعه کنید تا ما امیدوار باشیم هم خدمت گذاری راستین و هم میزبانی درخور باشیم.

فروشگاه کالاکوش همواره گام در بهتر شدن برای شما را دارد . لذا پیشنهاد ما این است که در خبرنامه شریک باشید تا بتوانیم لذت خرید با تخفیف را به شما هدیه دهیم.

برای مراجعه حضوری می توانید با هماهنگی قبلی به آدرس : تهران ، پاسداران ، بلوار شهرزاد ، کوچه نارون ، پلاک 26 ، طبقه اول مراجعه فرمایید .

تلفن های تماس : 22004499-021 و 22840919-021

 

 

 

 

.